„Game On – pokaż swoją kreatywność”
16 kwietnia 2021
Zacny jubileusz
2 czerwca 2021

Kwiatowe kreacje

Wiosenno-letni sezon wielkich imprez, a miedzy nimi śluby i wesela zbliża się wielkimi krokami. I choć z pewnością tegoroczne ceremonie będą wyglądały inaczej niż do tej pory, to nie znaczy, że będą pozbawione należytego im splendoru. W kreowaniu podniosłego nastroju istotne miejsce zajmują kreacje. Wyczarowane przy pomocy kwiatów i roślinnych dodatków będą z pewnością wyjątkowe, niepowtarzalne i… pachnące.

Florystka Iza Nobis tworzy spektakularne kwiatowe kreacje Na przygotowanie jednej sukni poświęca kilkanaście godzin pracy. Florystka korzysta wyłącznie z roślin najwyższej jakości, które gwarantują trwałość tych niezwykłych dzieł. Zaliczają się do nich aspidistra, asparagus virgatus, goździk kamienny, chryzantemy, m.in. Pina Colada, kalanchoe, pospornica japońska, palma Chico, czy woskówka. Bardzo ważną rolę w pracy nad sukniami odgrywa róża Avalanche+®. Ten ekskluzywny kwiat w projektach Izy Nobis pojawia się w różnych wariantach. Pachnące płatki mogą zdobić powierzchnię kreacji lub stanowić element kwiatowej biżuterii, natomiast ogólny wizerunek dopełniają kwiaty zebrane w okazały bukiet. Ta ostatnia propozycja wydaje się być idealna dla kobiet z najbliższego otoczenia panny młodej czy pań, które chcą wyróżnić się oryginalnością.

Warto jest zainwestować w taką designerską perełkę. Nie dość, że będzie ona jedna jedyna, niepowtarzalna to będziemy się czuć w niej wyjątkowo i błyszczeć na tle wszystkich innych „tekstylnych” koleżanek. Ponadto taka kreacja idealnie wpisuje się w poetykę wydarzeń plenerowych z nutą ekologii, które w ostatnich latach coraz bardziej zyskują na popularności. Sama autorka tych kwiatowych kreacji ma jeszcze jeden mocny argument za takim wyborem. Kupujemy sukienki, zakładamy tylko raz, po czym odkładamy je głęboko do szafy. Suknia z kwiatów również jest kreacją, którą kobieta założy tylko raz, ale uczyni to przy rzeczywiście wyjątkowej okazji i nie odwiesi do szafy– zapewnia florystka.

Suknie i dodatki: Iza Nobis

Kwiaty: róże Avalanche+® i chryzantemy Pina Colada

Modelki: Ewelina Łyżwa, Gabrysia Grzelka, Joanna Listowska

Wizaż: Makeup Obsession Oliwia Muszyńska Kosiec

Fot. „Studio 9” Fotografia Łukasz Bocianowski, Jacek Bernaciak

Komunikacja: SIGMA International (Poland)

Patronat medialny: Floraplus.pl, Zakochaniwkwiatach.pl