Flower Expo Poland 2017
Flower Expo Poland, the gateway to the Polish and East European markets
25 maja 2018
Wabi-sabi i róże Avalanche+®
Wabi-sabi i róże Avalanche+® [GALERIA]
8 czerwca 2018

Letnie chwile w stylu glamour

Róża Avalanche+®

Róża Avalanche+®

Wakacyjne śluby, przyjęcia w ogrodzie, bankiety… Jak poprzez florystyczną oprawę nadać im elegancki, wytworny charakter? Jak sprawić, by goście wydarzenia zatrzymali w pamięci jego szykowną dekorację? Postaw na klasykę w najlepszym wydaniu, różę Avalanche+®.

Jej Wysokość Róża

Nie bez powodu róża uchodzi za królową kwiatów. Ta najstarsza roślina ozdobna na świecie, od wieków obecna w kulturze, sztuce czy literaturze, jest synonimem piękna i dobrego smaku. Wciąż warto podkreślać odświętność chwil klasyczną różą, najlepiej w wyjątkowej odmianie. Spośród ponad 4 000 wariantów róży uwagę florystów skupia ostatnio Avalanche+®. Kwiat wyróżnia się imponującą wielkością zawsze w pełni rozwiniętego pąka osadzonego na długiej, silnej łodydze z zaskakująco niewielką ilością kolców. Odmiana ta zachowuje świeżość aż do dwóch tygodni!

Niezwykłe chwile w bieli i pastelach

Niebanalne są również kolory róż Avalanche+®. Jest ona dostępna w tradycyjnej, chętnie stosowanej w aranżacjach ślubnych bieli i kilku innych, oryginalnych odcieniach. Każdy z nich – od nasyconego, słodkiego różu Candy Avalanche+®, przez wysublimowane, pastelowe warianty jak Adore Avalanche+®, aż po fantazyjną, wzorzystą Freaky Avalanche+® – podkreśli wyjątkowość letniej okazji.

Dawid Krążyński

Zdjęcia: Dümmen Orange