Białe święta
22 grudnia 2020
Bukiet jak z prawdziwej kwiaciarni
8 stycznia 2021

Wszystkiego kolorowego!

Floryści cenią sobie chryzantemę ze względu na jej wyjątkową trwałość,
różnorodność kształtów i feerię barw. Pełnię możliwości, jakie oferuje ten kwiat można wykorzystać tej zimy, projektując dekoracje na Boże Narodzenie, sylwestra i Nowy Rok.

Zachwycająca, rozgrzewająca paleta barw chryzantem Just Chrys zachęca do kreowania bukietów i aranżacji, które uświetnią odświętną atmosferę.

Obecnie szalenie modnymi kolorami są burgund, fiolet, cyklamen i róż w połączeniu z różnymi odcieniami zieleni. Taki zestaw barw doskonale zagra w bukiecie lub aranżacji wyeksponowanej w ciekawym wazonie.

W karnawale najmodniejsze kolory to odcienie oranżu, klasycznej czerwieni, amarantu, chłodnej zieleni oraz różne tonacje bieli. Taka gama wyśmienicie sprawdzi się w bukietach i aranżacjach w naczyniu.

Wśród tradycyjnych form znamiennych dla aktualnej pory roku znajduje się wieniec, który można zawiesić na drzwiach lub ścianie wybranego wnętrza. Ten z białych, różowych, czerwonych i zielonych chryzantem prezentuje się znakomicie.

Niezwykle kobiecą dekorację stanowią chryzantemowe kompozycje wyeksponowane we flakonach po perfumach. Szczyt luksusu i dobrego smaku.

Wybierając się ze świąteczną lub noworoczną wizytą warto postawić na nietuzinkowy prezent dla gospodarza przyjęcia. W ostatnim czasie modne stały się flower boxy. Ten z chryzantemami i sezonowym napisem „Merry Christmas” prezentuje się niezwykle uroczo.

Tekst: Anna Ziędarska

Fot. Just Chrys