Wpływ Covid-19 na konsumpcję kwiatów i roślin
3 lutego 2021
Poczuj się jak Alicja w Krainie Czarów
17 lutego 2021

Zielone wnętrza dzięki letnim kwiatom

Dahlia Caramel Antique Lilium Exotic Sun

Przyroda nareszcie ma coś do powiedzenia. Rośliny są zrównoważone i modne, a my nie pragniemy niczego bardziej, niż żeby się nimi otaczać. Chcesz by Twoje wnętrza także były bardziej zielone dzięki letnim kwiatom?

Emancypacja zieleni

Zieleń ma znaczenie. Jest ona głównym elementem trendu „Zrównoważony biotop”, który polega na jej emancypacji. Oznacza to, że kwiaty i rośliny są równie ważne, co pozostałe elementy we wnętrzach. Kilka roślin już nie wystarcza. Staranne projektowanie i tworzenie wewnętrznych krajobrazów czy rabatek to nowe zjawisko. Kwiaty również należą do kategorii „zieleń”. A dzięki letnim kwiatom można z łatwością przekształcić swoje wnętrza zgodnie z tym trendem.

Więcej znaczy więcej

Stwórz swój własny wewnętrzny ogród w stylu, który sprawia, że czujesz się dobrze. W ten sposób wyraźnie pokażesz, że przyczyniasz się do nowej równowagi. W Twoim domu wspaniale podkreślą to lilie, dalie i mieczyki. W przypadku tego trendu, więcej znaczy więcej. Zapomnij o skromności i wybierz kwiaty w naturalnych odcieniach, takich jak żółto-zielony, niebieski i jasnoczerwony. Połącz je z organicznymi kształtami i wytrzymałymi materiałami przemysłowymi.

Więcej informacji na temat kwiatów cebulowych można znaleźć na stronie www.ilsysays.com