Zielone wnętrza dzięki letnim kwiatom
9 lutego 2021
Zmiana terminu Mistrzostw Europy we florystyce
2 marca 2021

Poczuj się jak Alicja w Krainie Czarów

Kolekcja Trend wiosna/lato 2021

Druga kolekcja Trendów jest już gotowa na wybieg! Funnyhowflowersdothat.co.uk i Thejoyofplants.co.uk wprowadzą kolekcję wiosna/lato 2021 w marcu. Ta wyjątkowa kolekcja kwiatów, roślin doniczkowych i ogrodowych doskonale wpisuje się w trendy panujące w modzie, wnętrzach i stylu życia. Opierając się na Trendzie w sektorze ogrodniczym „Crazy Illusions”, można spodziewać się kolorowej fantazji, przepełnionej kwiatowymi i botanicznymi rozkoszami.

Wyjdź poza granice
Porzućmy zastanawianie się: „Czy to jest prawdziwe życie? Czy to tylko fantazja?”. Fantazja z kolekcji trendów wiosna/lato 2021 koncentruje się na innowacjach, przyjemności, wolności i przestrzeni. A więc pożegnajmy tradycję, a witajmy figlarną ekstrawagancję. Kwiaty i rośliny z tej kolekcji stanowią wyzwanie dla stworzenia nowej rzeczywistości dzięki ich bogatemu, tropikalnemu, wręcz dramatycznemu wyglądowi. Łącząc je z odważnymi kształtami, charakterystycznymi materiałami i odważną paletą kolorów, można stworzyć barwną fantazję. Czy jesteś gotowy, aby wyjść poza granice?

 

Osiemnaście kwiatów i roślin

Kwiaty: gerbera, lilia, piwonia, irys, ostróżka, tulipan i celozja.
Rośliny doniczkowe: Medinilla, Hypoestes & Fittonia, Philodendron, Bromeliad, Rhipsalis i Calla.
Rośliny ogrodowe: gerbera, rośliny cytrusowe, geranium i palmy ogrodowe.

Premiera kolekcji trendów 

Kolekcja trendów wiosna/lato 2021 będzie dostępna na Funnyhowflowersdothat.co.ukThejoyofplants.co.uk i powiązanych kanałach mediów społecznościowych na Instagramie i Facebooku od marca 2021 roku.