W szybko zmieniających się czasach liczy się błyskawiczne dostarczanie najświeższych informacji. Najsprawniejszym narzędziem do tego wydaje się być Internet. Wciąż rosnące koszty związane z produkcją prasy drukowanej powodują, że słowo pisane, ale też treści graficzne, coraz częściej przenoszą się w przestrzeń wirtualną. Idealnym miejscem do czerpania wiedzy na dany temat stają się więc portale internetowe.

Pod adresem www.zakochaniwkwiatach.pl pasjonaci kwiatów i roślin mogą znaleźć najnowsze informacje z dziedziny szeroko pojętej florystyki, przeczytać relacje z polskich i zagranicznych wydarzeń o tematyce kwiatowej, poznać zagadnienia dotyczące popularnych, ale też nowych gatunków kwiatów i roślin, wreszcie – śledzić na bieżąco wiodące trendy i mody panujące w branży ogrodniczej. Z myślą o osobach aktywnie działających w branży florystycznej nasz serwis proponuje inspirujące wywiady z twórcami, zarówno florystami, jak i rękodzielnikami, oraz przedstawia sylwetki wyjątkowych osobowości sektora kwiatowego.

Wychodząc naprzeciw naszym Czytelnikom stwarzamy możliwość kontaktu z redakcją portalu. Czekamy na Wasze wiadomości, pomysły, sugestie, ale też propozycje ogłoszeń i reklam.

— Anna Pawliczko, Redaktorka prowadząca

 

Niniejszy portal ma charakter zarazem lifestylowy i fachowy. Nasze treści adresujemy bowiem zarówno do hobbystów i miłośników kwiatów, jak i florystów, wedding plannerów czy event managerów.

Tę związaną z kwiatami społeczność profesjonalistów chcemy dodatkowo wspierać poprzez obejmowanie patronatami medialnymi ciekawych wydarzeń związanych z florystyką czy będących na styku sztuki układania kwiatów z modą lub sztukami pięknymi. Użyczając łamów portalu i jego mediów społecznościowych pragniemy nadać im rozgłos, na jaki zasługują, a także dołożyć cegiełkę do wzajemnej inspiracji i integracji środowiska polskich florystów.

Pozostajemy też otwarci na współpracę międzynarodową, przed nami wiele interesujących projektów o szerszym zasięgu. Zapraszamy do śledzenia serwisu Zakochaniwkwiatach.pl – obiecujemy zaskakiwać!

— Dawid Krążyński, Redaktor naczelny

Wydawca portalu Zakochaniwkwiatach.pl

  • SIGMA International (Poland) Ltd Sp. z o.o., ul. Olesińska 2, 02-548 Warszawa
  • sigma.com.pl