Ogród zimowy w Pałacu Lubomirskich – fotorelacja
9 grudnia 2020
Święta w pałacowym stylu
15 grudnia 2020

Polacy kochają kwiaty

Jako jedyna agencja public relations w Polsce SIGMA International (Poland) specjalizuje się w komunikacji i promocji kwiatów ciętych oraz roślin doniczkowych.     

Od 20 lat agencja pokazuje piękno kwiatów oraz kwiatowych aranżacji, wspiera najzdolniejszych florystów i najlepsze szkoły florystyczne, a ponadto edukuje w obszarze dobroczynnego wpływu roślin doniczkowych na zdrowie i samopoczucie człowieka.

     

Śmiało można zaryzykować twierdzenie, że Sigma o kwiatach wie wszystko, czego dowodem jest wyróżnienie w postaci prestiżowej publikacji na portalu florystycznym Thursd.

Dyrektor agencji, Anna Małcużyńska w obszernym wywiadzie podsumowuje ostatnie dwadzieścia lat w branży florystycznej, nakreśla sytuację na polskim rynku kwiatowym i wskazuje rolę, jaką odgrywają na nim zdolni rodzimi floryści, a także najświeższe trendy oraz marki, w szczególności chryzantemy sygnowane nazwą Pina Colada. Ponadto Anna Małcużyńska opowiada o branżowych wydarzeniach i zdradza kwiatowe upodobania Polaków, którzy z roku na rok coraz bardziej doceniają florystykę przez duże F.

Oryginalny materiał w języku angielskim dostępny jest pod adresem:

https://www.thursd.com/articles/poles-love-flowers