Harry Meghan Markle
Bukiet z okazji ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle
4 maja 2018
Festiwal Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ
Chryzantema królową polskiej wiosny na Festiwalu Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ
7 maja 2018

Połączone ZIELEŃ TO ŻYCIE & Flower Expo Polska 2018

Flower Expo Polska

Flower Expo Polska

Połączone targi Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz towarzyszące im od 2 lat Flower Expo Polska odbędą się w dniach 6-8 września 2018 roku w Expo XXI WARSZAWA przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Aktualnie właścicielem obydwu marek jest Agencja Promocji Zieleni, która nabyła prawa do marki Flower Expo Polska od dotychczasowego holenderskiego partnera BureauSierteelt.

Flower Expo Polska 2018

Flower Expo Polska 2018

ZIELEŃ TO ŻYCIE od 25 lat prezentuje rośliny do ogrodów i terenów zieleni oraz łączy przedstawicieli tworzących zieloną branżę. Od kilkunastu lat pokazuje najszerszą, najbardziej różnorodną ofertę roślin w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Równocześnie prezentowana jest tu technika, usługi i środki produkcji ogrodniczej i do pielęgnacji terenów zieleni, dekoracje, akcesoria, oprogramowanie, a także wydawnictwa.

Wśród wystawców obecne są firmy polskie – z silną grupą producentów ze Związku Szkółkarzy Polskich oraz firmy zagraniczne reprezentujące kilkanaście europejskich krajów. Oferta skierowana jest do handlu – hurtowego i detalicznego, projektantów i wykonawców zieleni oraz do inwestorów zajmujących się zielenią publiczną, jak również do szkółkarzy i innych ogrodników.

Od 2016 roku ZIELEŃ TO ŻYCIE bogatsza jest o nowy segment – Flower Expo Polska dedykowany kwiatom ciętym, zieleni do wnętrz, florystyce i dekoracjom. Prezentacja producentów i dystrybutorów z Polski, Holandii i kilku europejskich krajów, także z Ameryki Południowej i Afryki oraz nowatorskie pokazy  florystyczne przyciągają nową, coraz to liczniejszą grupę odbiorców – właścicieli kwiaciarń, florystów oraz hurtowników i dystrybutorów.

Całym targom towarzyszą liczne wydarzenia: seminaria i prezentacje dla profesjonalistów, premiery, pokazy i warsztaty prowadzone przez mistrzów i ekspertów oraz konkursy. Jednym z flagowych jest jedyny w Polsce Konkurs Roślin Nowości, w którym rywalizują nowe i wartościowe odmiany.

Dwa pierwsze dni targów przeznaczone są dla branżowych gości. W sobotę do odwiedzających dołącza szeroka publiczność – właściciele ogrodów, pasjonaci ogrodnictwa i roślin.

Ubiegłoroczna edycja ZIELEŃ TO  ŻYCIE i Flower Expo Polska zgromadziła ponad 300 wystawców z 13 krajów.

Targi odwiedziło 16 800 gości w tym ponad 7000 profesjonalistów z 40 krajów.

 

Zapisy dla wystawców organizuje m.in.:

Anna Małcużyńska

Dyrektor

Sigma International (Poland)

anna.malcuzynska@sigma.com.pl

tel.: +48 604 577 814, +48 22 629 17 20