W krainie czarów
19 stycznia 2021
Wpływ Covid-19 na konsumpcję kwiatów i roślin
3 lutego 2021

Walentynkowa miłość w każdej możliwej formie

Potrzebujemy więcej miłości!

Od końca stycznia 2021 r. do Walentynek witryna konsumencka Funnyhowflowersdothat.co.uk znów będzie pełna romantycznych treści. Dzięki temu spin-offowi z międzynarodowej kampanii na kwiaty cięte „Potrzebujemy więcej kwiatów” Funnyhowflowersdothat.co.uk celebruje cudowny, magiczny i różnorodny wpływ, jaki kwiaty wywierają na ludzi. Oczywiście nacisk zostanie położony na miłość w każdej możliwej formie.

Bukiety inspirowane starożytną Grecją
Mając aż osiem różnych receptur bukietów, Funnyhowflowersdothat.co.uk chętnie pomoże konsumentom wyrazić swoją miłość. Ponieważ nie wszystkie formy miłości są takie same. Starożytni Grecy zdali sobie z tego sprawę dawno temu i zidentyfikowali osiem rodzajów miłości: Eros, Mania, Agape, Storge, Ludus, Pragma, Philautia i Philia. Skupiamy się na tym wszystkim, zadając konsumentom pytanie: która miłość pasuje do Twojej sytuacji? Czy to miłość do twojego dziecka (Storge), czy miłość do siebie (Philautia)? Niezależnie od tego, która z ośmiu miłości istnieje w Twoim życiu, zawsze jest odpowiedni bukiet, który możesz podarować komuś (lub sobie).

Jeszcze więcej treści
Oprócz inspiracji bukietem, Funnyhowflowersdothat.co.uk i siostrzane strony internetowe w Niemczech, Francji i Holandii oferują romantyczne projekty DIY, takie jak pięknie pachnące kwiatowe świece i wyśmienity poncz. Jest nawet do pobrania papier do pisania z botanicznym akcentem.

Czasy i media
Funnyhowflowersdothat.co.uk będzie promować tę kampanię i zawarte w niej treści poprzez własne kanały mediów społecznościowych w Holandii i Francji. W Niemczech i Wielkiej Brytanii będzie również korzystać z kombinacji reklam w mediach społecznościowych, w tym na YouTube, Facebooku i Instagramie w okresie od 28 stycznia do 14 lutego, a na Insta pojawią się historie, którymi można się zainspirować.

Inny rodzaj Walentynek? Dołączyć!
Wszystkie treści walentynkowe można będzie znaleźć na Funnyhowflowersdothat.co.uk od 28 stycznia. Jeśli chcesz się przyłączyć, możesz już pobrać poniższe obrazy i dodać je do Funnyhowflowersdothat. Dzięki temu każdy będzie mógł uczestniczyć w tej kampanii własnymi kanałami i wzmocni przekaz: „Potrzebujemy więcej miłości (i kwiatów)!”

Fot. Funnyhowflowersdothat.co.uk